Rozwoj firmy wg kryzysowej koncepcji greinera

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz sklep w kajecie. W tym samym, w jakim wykonywałeś ewidencje sprzedaży. A jego interes nie był tylko produktów i materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może żyć kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo wydajnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej sytuacji?

Chwilówki Zabrze bez bik

Z pomocą przychodzi firma Comarch, drink z najzdrowszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku i podawany przez niego wms program magazynowy. To szczególne i bardzo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych produktów oraz owoców. Koncentruje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i jednocześnie mają doskonałe wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę projektu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla danych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich i ogromnych stanów, ustawiać znaczenia dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do pewnego zadania, jakim jest wydawanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten daje dyspozycje, emitowane przez pracodawcy, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, i nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.